בית  להבות חביבה
שטח הבית: 200 מ"ר
כמה נפשות: זוג הורים + שני בנים

 
את הבית בלהבות חביבה עיצבתי עבור משפחה צעירה שהגשימה את חלומה לגור בסביבה כפרית ובבית פרטי.
לפני שנבנו היסודות, קיימנו את הפגישות בבית קפה קטן בזיכרון יעקב. הבנתי מייד שהסגנון שנלך עליו הוא סגנון כפרי שמתאים למשפחה ולישוב בו הם מתגוררים. הגוונים שנבחרו הם גוונים פסטליים רכים ועדינים, של שמנת ותכלת. החומרים הבולטים הם עץ (צבוע וטבעי), אבן ופסיפס.מכיוון שעבדנו בלחץ זמן (כרגיל...) תוכניות העבודה לחשמל ולאינסטלציה הועברו במהרה כדי לאפשר את תחילת הבנייה. המטבח  ופרטי הנגרות תוכננו  בקפידה תוך מחשבה על כל הפרטים בבית. כל פרט נבחר בקפידה ובטוב טעם. עבדנו במגבלה תקציבית ובחירת חומרי הגלם היתה בבחינת מסע וחזרה אל המקורות.בעלת הבית התפנתה מעבודתה על מנת להיות מפקחת הבנייה – תפקיד מאתגר שאפשר לה שליטה מלאה בכל התהליך של בניית "בית החלומות" שלה. אנשי מקצוע שלא היו לשביעות רצונה (והיו כאלה...) דרכם הייתה ברורה.
בנייה  היא תהליך מאתגר למשפחה. עכשיו, אחרי שנה של מגורים במשכנם החדש, הרגשתם נפלאה ומלאת סיפוק. אין ספק שמעורבות של בעלי הבית בתהליך הבנייה חשובה מאוד ומובילה לתוצאות טובות.
כשפוסעים בשביל הכניסה אל הבית חשים מייד בחמימות ובסגנון הכפרי. אפשר להרגיש את השקעה שנעשתה בבחירת כל פרט וכל חומר גלם. פרטי התאורה שבחרנו תורמים לאווירה הכפרית הנעימה, החומרים והצבעים מובילים כולם לתוצאה הסופית המבוקשת.בסיום של פרויקט כזה, אני מרגישה כאילו עברנו יחד מסע משותף: כל הדרך לבית החלומות. אני נהנית ללוות אנשים במסע הזה, המסע החשוב והמשמעותי אל הבית שלהם.
 


 
 
 
 
Bookmark and Share
 

ליצירת קשר התקשרו: 054-2490800 בלה יקותיאל   |  חפשו אותי גם בפייסבוק

                              כל הזכויות שמורות  - בלה יקותיאל מעצבת פנים

Facebook